ВСЕ ДЛЯ IPHONE
Специфікації виробництва і види стекол.
Цікава інформація для Вас!

м. Одеса, Україна

12 причин, чому ви повинні інвестувати в захисні стекла з загартованого скла

Отже, настав 2020 рік, і ви все ще задається питанням, чи варто вкладати кошти в захист вашого телефону?
Захисні стекла з загартованого скла, безумовно, є кращим захистом для екрану, які ви знайдете, особливо в порівнянні з пластиковими. Так, ви могли б інвестувати в пластикові захисні плівки для екрану. До того ж вони ще дешевше.
Тут невелику пораду, не звертайте уваги на тихі голоси в вашій голові. Як би добре не звучали ці слова, пластикові захисні плівки - вам не друзі. Вам слід подумати про інвестиції в захисні стекла з загартованого скла з причин, про які ми розповімо.
Більш того, якщо ваш пристрій коштує 800 у.о. або більше, ви повинні захистити екран свого телефону від будь-якого пошкодження.
1) Комфорт
Комфорт - одна з головних причин, яку ви повинні враховувати при покупці захисного скла для телефону. Комфорт не повинен заважати вам користуватися телефоном яби як. Таким чином, оскільки загартоване скло виготовлене зі «скла», воно більш приємне на дотик в порівнянні зі звичайним пластиком, що дає вам бажаний комфорт і задоволення.
Такі якості допоможуть вам добре звертатися, стосуватися і відчувати свій екран гаджета.
2) Легко встановити
У порівнянні з іншими типами захисних плівок для екрану, захист із загартованого скла набагато простіше встановити. Це не що інше, як ситуація на кшталт шкірки і місця. Перш ніж намагатися застосувати захисне скло для екрану, спочатку переконайтеся, що ви виконали всі необхідні кроки по правильному встановленню захисту з загартованого скла. Якщо ви помилилися і застосували його неправильно, можна зняти і знову встановити без втрати прилягання. Це може зробити тільки це захисне скло для екрану.
3) Не утворюються бульбашки
Бульбашки не виглядають добре на будь-якому екрані, тому що з ними ви не зможете бачити, не кажучи вже про правильне використання гаджета. Захиснє сткло не утворює бульбашки, тому що воно має товстий шар загартованого скла. В основному до утворення бульбашок повітря схильнє скло з пластику. Їх застосування вимагає більшої обережності. З загартованим склом ви помітите, що їх набагато простіше встановити з меншими шансами на утворення бульбашок повітря
4) Більший опір
Загартоване захисне скло - це не те ж скло, що і окуляри на кухні або в журнальному столику. Вони швидше зроблені з матеріалу, більш тонкого, ніж більшість видів скла. Тонкість і гарт роблять це скло міцнішим. Ось чому воно може витримати більший тиск, перш ніж тріснуть.
5) Захист від відбитків пальців
Плями і відбитки пальців, які залишаються на екрані телефону, виглядають не дуже добре. На щастя, більшість захисного сткла із загартованого скла мають дане покриття, що захищає від відбитків пальців, яке запобігає приліпання мастила і освіту пальців на екрані.
6) Ідеально підходить для екрану вашого телефону
Правильне скло завжди дає вам найкращі результати, і це відноситься до захисту з загартованого скла. Воно добре виконано з точки зору дизайну і може відповідати будь-якої моделі / дизайну телефону, повністю покриваючи його.
7) Добре поєднується з вашим телефоном
Крім того, що захист з загартованого скла підходить для вашого телефону, вона також грають величезну роль в гармонії з ним. Вам може бути цікаво, як? Деякі люди можуть вирішити не вкладати кошти в захист телефону, тому що вони, ймовірно, побоюються, що вони закриють справжній екран телефону, що призведе до спотворення зовнішнього вигляду їх телефону. Покриття частині екрана вірно, але це неправда, що загартованє захисне сткло спотворюють екран вашого телефону. Скло виглядає і відчувається так само, як і ваш оригінальний екран телефону, різницю важко відрізнити. Це ще одна причина, по якій ви повинні інвестувати в захист із загартованого скла.
8) Більш висока якість
Захист із загартованого скла має більш високу якість, ніж іншє захисне сткло. Оригінальна захисне скло збереже чіткість дисплея вашого телефону, зберігаючи його оригінальність.
9) 100% прозоре
Захисне сткло з загартованого скла має високий рівень захисту, але при цьому дуже прозоре. При правильному застосуванні без утворення бульбашок вони не погіршують чіткість екрану, працюють і виглядають так само добре, як екран вашого телефону, з таким же зовнішнім виглядом і чутливістю до торкання.
10) Дуже міцний сенсор
Якщо ви турбуєтеся про те, що вам доведеться міняти скло щомісяця, вам потрібно інвестувати в захист із загартованого скла. Воно може протистояти лезу, ножицям, ключам і іншим твердим або гострих предметам. Якщо це високоякісне загартоване скло, вам буде складно малювати на скляній мембрані, тому що це скло як алмаз. Виробники загартованого скла досягають цього, використовуючи алюмосилікатні скло, яке надає виробу якісну міцність і довговічність
11) Дозволяє легко переміщати пальці
Якщо ви хочете довести різницю в дотику при використанні захисних плівок із загартованого скла, вам потрібно спочатку доторкнутися до обох, щоб відрізнити їх. Коли ви торкаєтеся поверхні загартованого скла, воно дає відчуття гладкості і делікатності, в той час як решта просто не дає цього відчуття. Ви навіть можете рухати пальцями з більшою легкістю, ніж торкаючись до екрану мобільного телефону. Неякісні або дешеві захисне сткло \ плівку роблять з грубих звичайних матеріалів. Вони недостатньо гладкі і дають відчуття липкості, коли ви ковзаєте по ньому пальцями.
12) Термостійкі
Загартоване скло може витримувати температуру до 470 градусів за Фаренгейтом, коли ваш телефон нагрівається. Цей матеріал також часто використовується в кухонній техніці та інших областях а тепер і для екранів ваших телефонів. Це набагато більш безпечний матеріал для вашого телефону через його здатності витримувати високі температури.
Висновок
Вище наведені 12 причин, за якими ви повинні інвестувати в захист із загартованого скла. З цих же причин загартоване скло трохи дорожче большінства, вони гарантують зручність і безпеку від тріщин на екрані телефону або потрапляння рідин на поверхню. Ми сподіваємося, що ця інформація буде корисна тим, хто задається питанням, чому вони повинні використовувати захист гаджета з загартованого скла замість інших.
Міцний ТІЛЬКИ АЛМАЗ

Що таке 9H?

Інформаційна стаття
1

ПОЧАТОК

У нашому випадку, ціна обумовлюється високою якістю виробу.
В даний час, ринки сповнені достатку різних захисних стекол для iPhone. З точки зору двигуна прогресу - це чудово. З раціональної стороною питання, вже не так райдужно. Це пояснюється тим, що виробники в надії заощадити, вдаються до здешевлення виробництва і це веде до погіршення якості підсумкового продукту.
2

Шкала Мооса

Що б зрозуміти послідовність, варто дізнатися витоки.
Існує шкала Мооса, за якою визначається відносна твердість способом дряпання. Стандартними образами для досліджень прийнято вважати ряд з десяти мінералів, які розташовані в порядку зростання твердості. Зразок, для якого визначають твердість по черзі дряпається кожним з мінералів. При виникненні механічного пошкодження фіксується значення більший чи менший від порядкового номера еталонного зразка. Отже, 9H твердість відповідає мінералу оксиду алюмінію (Корунд), який дряпається алмазом - останнім мінералом з шкали.
3

ЧИМ КОРИСНЕ?

У повсякденному житті, скло має сенс.
Дефекти на дисплеї виникають з різних причин - це і випадкові удари, і поштовхи, і падіння на тверду поверхню, і носіння смартфона в одній кишені з монетами і ключами. Скло однозначно міцніше ніж плівка, воно збільшує шанси не розбити дисплей IPhone, наприклад, при падінні. 3D скла з індексом 9H - справжня знахідка. По-перше, вони маскують різні мікро-подряпини, потертості, роблячи дисплей "свіже", по-друге, завдяки своїй міцності, вони банально дають можливість менше турбується про телефон.
4

ПІДСУМКИ?

Для чого це все?
Власне, ось так ми і прийшли до висновку про ступінь твердості скла. Безумовно, це незамінний помічник в еру дорогих і тендітних дисплеїв. Наша продукція має ступінь твердості - 9H. Ми довго йшли до цього, застосовуючи різні технології та способи загартовування і обробки скла. У підсумку вийшло високоміцне, достатню гнучке і відносно тонке скло. Різні моделі стекол під різні моделі iPhone, можна замовити у нас в каталозі.

Яке скло є?

Інформаційна стаття.
1

ТОНКЕ

Естетика і легкість
В цілому, можна погодитися з цим твердженням. Тонке скло має такі ж властивості як і інші форм-фактори, при цьому важать вони значно менше, іноді можуть нагадати плівку. Так само вони виконують свою основну функцію - захищають. У нас в каталозі, можна переглянути скла серії Super-slim 0.21 мм.

У повсякденному житті, тонке скло приємне доповнення до iPhone, завдяки обробленим краях, вони не дряпає пальці і не викликає дискомфорт. З урахуванням олеофобним покриття, можна не турбуватися про жирових відбитках.
2

СТАНДАРТНЕ

Базова модель для всіх
Існує золотий стандарт, перевірений часом. Цим стандартом називають товщину 0.3мм. Скло чуть-помітніше ніж тонке, але і ступінь захисту теж вище. Товщина дозволяє амортизувати при ударі, увібрати в себе більше напруги. При цьому, скло залишається таким же гнучким, більш ударостійке. Знову ж, олеофобним покриття змусить відчувати насолоду при використанні iPhone, а межі не розчарують своєю гостротою.
3

ЕКСКЛЮЗИВ 2.75D

Тільки у нас.
Нещодавно, ми представили новий продукт для iPhone X - Скло 2.75D. За своїми характеристиками повторює модель 3D, але при цьому тонше. У виготовленні скла застосовуються передові технології: гарт скла, олеофобним покриття, закруглені краї скла в горизонтальній площині.
Жорсткість скла відповідає індексу 9H.
4

2.5D і 3D

Для тих, кому потрібен максимум
У наш час 2.5D і 3D скла стали досить популярним придбанням до гаджету. Вони відрізняються тим, що покривають абсолютно весь дисплей iPhone і забезпечують, тим самим, максимум захисту. Більш того, якщо сам дисплей має мікро-подряпини і вони дратівливо видають себе на сонці, то 3D скло здатне приховати велику частину цього дефекту, а завдяки облямівці в колір дисплея, вони буквально освіжать ваш гаджет. Якісні скла даного типу, мають дійсно високий рівень міцності. При цьому, клейовий шар завдано абсолютно по всі поверхні, а не тільки на каймі, що дає максимум прилягання до поверхні дисплея. Індекс 2.5D і 3D відповідає за рівень заокругленості країв.
Контакти
Тел: + 38 (073) 93-000-70
Пошта: sales@i-lera.com
Працюємо з 10:00 до 18:00

м. Одеса, Україна 2021 рік
Залиште Ваш номер, наш менеджер зв'яжеться з вами протягом дня!
Ви можете зателефонувати нам:
+ 38 (073) 93 000 70